Copy
Nr. 8 (2016.11.1)
Svētku informācija: info@latviansongfest2017.com
Par MailChimp sūtījumiem: mc@latviansongfest2017.com
 


Kā pavadīt svētku dienas? Kas vēl notiks svētkos bez lielajiem sarīkojumiem?

 
Skaidrs, ka ASV latviešu dziesmu un deju svētkos būs kora kopkoncerts, deju lieluzvedums, īpaša Latvijas vieskora uzstāšanās un vakara balles... bet kas vēl sagaidāms? Esam parūpējušies, lai vai katra svētku stunda piedāvātu iespējas pavadīt laiku latviskā garā. 

Mākslas izstāde

Mākslas izstādē varēs aplūkot un iegādāties  ASV latviešu mākslinieku jaunākos darbus kā arī vecmeistaru darbus. Renaissance Baltimore Haborplace viesnīcā.

Latviešu modes un tautas tērpu izstāde

Tradicionālo tautas tērpu un latviešu modernā dizaina izstādē būs apskatāms apģērbs, rotaslietas kā arī tautas tērpu fotogrāfiju retrospektīva.  Izstāde būs iedalīta trijās daļās. Viena daļa – etnogrāfiski pareizi tautas tērpi un senlatviešu apģērbi. Otrā – moderni priekšmeti, kuros redzami tautiskie raksti, simboli vai arī citi tradicionāli elementi, un trešā – mūsdienu latviešu dizaineru darbi. Renaissance Baltimore Haborplace viesnīcā.

Latviskais tirdziņš

Kā parasti latviskais tirdziņš mums piedāvās plašu preču klāstu un tirgotāju viesmīlību. Renaissance Baltimore Haborplace viesnīcā.

Latvijas Nacionālā teātra izrāde Ceļā uz mājām

Eliota Heiza izrāde ir kā ūdens malks dvēselei - tik atspirdzinoša, patiesa, humora pilna un smeldzīga! Izrāde asprātīgā formā ataino tipiskas mūsdienu ģimenes problēmas – autoritātes trūkumu, vīrieša un sievietes lomu (ne)sadalījumu, skeletus skapjos, komunikācijas un mīlestības trūkumu,  aizvainojumu, u.t.t.  Royal Sonesta Court balles zālē, sestdien, 11:00 vai svētdien 13:00. $40.
 

Rakstnieku cēliens 

Rakstnieku cēliens nu jau ir kļuvis par Dziesmu un deju svētku tradīciju. Pazīstami austrum piekrastes dzejnieki un rakstnieki, gan arī literārie viesi no attālākām vietām uzstāsies ar savu darbu lasījumiem. Renaissance Baltimore Harborplace viesnīcā, pirmdien 10:00, $20.


Filmas 

Kā vienu no iespējām kā pavadīt vakaru gan izklaidējošā, gan arī izglītojošā veidā mēs piedāvāsim trīs kino seansus:  piektdien, sestdien un svētdien. Programmā tiks iekļauti jaunākie latviešu kinematogrāfijas labākie veikumi, kuru tēmas visvairāk rezonē ar svētku apmeklētāju un dalībnieku interesēm. Piektdien, sestdien, svētdien 20:00, Renaissance Baltimore Harborplace viesnīcā. Biļetes pārdos pie durvīm $15/$10.

Latviešu kamermūzikas koncerts

Šis koncerts vedīs mūs pa latviešu akadēmiskās mūzikas taku no klasiskās līdz mūsdienu skaņu ainavai, kas kā koša ziedu pļava vasaras plaukumā atveldzē un ieskan mūsu sirdīs.  Koncertā izskanēs latviešu komponistu instrumentālā un vokāli instrumentālā kamermūzika visdažādāko latviešu mūziķu izpildījumā. American Visionary Art Museum svētdien, 13:00, $30.
 

Latvijas Kultūras akadēmijas jauktā kora Sōla koncerts

Koris Sōla dibināts 1998. gadā un tajā dzied ne tikai Latvijas Kultūras akadēmijas studenti un absolventi, bet arī jaunieši no citām skolām un augstskolām. Kora mākslinieciskais vadītājs ir  Kaspars Ādamsons. Sōla cenšas neapstāties pie sasniegtā, gadu no gada uzlabojot māksliniecisko kvalitāti un vairojot kora atpazīstamību.  Koris labprāt piedalās Latvijā organizētos kora konkursos un gandrīz katru gadu izmanto iespēju piedalīties arī kādā koru konkursā ārzemēs, lai tādejādi popularizētu Latvijas koru un kormūzikas tradīcijas ārpus Latvijas robežām.  Sōla koncertā izpildīs latviešu kora mūzikas klasikas pērles un mūsdienu latviešu komponistu darbus. Christ Lutheran baznīcā, piektdien 20:00, $40.
 

Dzīvā mūzikas Skatuve 5tā

Saviesīgā atmosfērā viesnīcas piektajā stāvā svētku laikā varēs skatīt dažādu izpildītāju – dziedātāju, dejotāju, mūziķu un citu talantu uzstāšanos. Renaissance Baltimore Harborplace viesnīcas 5. stāvā.
 

Bērnu rīti - Kur saulīte rotājas, tur mūsu bērni pulcējas!

Pirmajā dienā bērni rotāsies, otrajā dienā klausīsies un spēlēsies, bet trešajā dienā radīs kopīgu projektu. Renaissance Baltimore Harborplace viesnīcā.


Mēs bijāmi spēlmanīši

Koncertprogramma bērniem un ģimenēm ar līdzi dziedāšanu un cita veida līdzdarbību, mūzikas grupu Iļģi vadībā. Bērni koncerta laikā tiks iepazīstināti ar mūzikas instrumentiem un uzzinās daudz jauna un interesanta no pašiem mūziķiem. Renaissance Harborplace, sestdien 10:30, bērniem brīvs, citiem $10. Biļetes pārdos pie ieejas. 

Biļešu kase atvērta

Interneta biļešu veikals ir atvērts, un tagad var iegādāties Dziesmu un deju svētku sarīkojumu biļetes!
 

Bieži jautāti jautājumi (FAQs)

Ir sakopots saraksts ar jautājumiem par svētkiem un biļetēm. 
 
Kas pērk biļetes? Piesakāties arī no savas pavalsts. Pērciet biļetes jau šodien!
Ir arī iespēja pasūtīt biļetes pa pastu. Ja dodat priekšroku biļešu pasūtīšanai pa pastu, lejuplādējiet šo biļešu veidlapu. Palīdziet mums izplatīt šo iespēju. Pārsūtiet draugiem vai izdrukājiet un izdaliet. Veidlapa drīz būs pieejama avīzē Laiks, latviešu centros un citur. Biļetes sāksim izsūtīt ar Jauno gadu.
Biļetes var pirkt elektroniski ar šo saiti un dziesmu svētku mājaslapas nodalījumā Biļetes.

Bonuss: Biļešu kasē var arī iegādāties skaistus Baltimoras Dziesmu svētku kreklus!
Trīs sarīkojumi ar ierobežotu vietu skaitu. Pērciet drīz!
Līgo laiva ... Skats no Spirit of Baltimore augšēja klājaMaigs vējš, sidraboti viļņi un neaizmirstams saules riets – ja tas vilina jūsu sirdis, tad dodieties kuģīša izbraukumā ar mums pa skaisto Chesapeake Bay līci. Patīkama mūzika, dzērieni un ēdieni tikai papildinās jūsu labsajūtu. Novuss galdi, dzīva mūzika ar Iļģiem un citi pārsteigumi. Svētdienas vakarā no 19:30 - 23:30. $50 no personas.
Biļetes tikai iepriekšpārdošanu. Ierobežots braucēju skaits.

Piezīme: Tautas deju lieluzvedums beidzas ap 19:00. Kuģīša iekāpšana sākas no 19:30,  bet izbraukšana būs tikai 20:30, kas dod laiku tikt no viena pasākuma uz nākamo.
Latvijas Nacionālā teātra izrāde Ceļā uz mājām. Komēdija divās daļās.  Izrāde kā ūdens malks dvēselei - tik atspirdzinoši, patiesi, humorīgi un smeldzīgi! Izrāde asprātīgā formātā piedāvā mūsdienu ģimenes problēmu koncentrātu: autoritātes trūkums, dzimuma lomu (ne)sadalījums, “skeleti skapjos”, bojāto telefonu komunikācija, mīlestības trūkums, aizvainojums utt. Royal Sonesta Court viesnīcas balles zālē, sestdien, 11:00 vai svētdien 13:00. $40.
Latviešu kamermūzikas koncerts. Šajā koncertā izstaigāsim latviešu akadēmiskās mūzikas taku, kas mūs vadīs no klasiskās līdz mūsdienu skaņu ainavai un kas kā koša ziedu pļava vasaras plaukumā atveldzē un uzrunā mūsu sirdis. Baudīsim latviešu komponistu instrumentālo un vokāli instrumentālo kamermūziku visdažādāko mūziķu izpildījumā. American Visionary Art muzeja telpās, svētdien, 13:00. $30.
Viesnīcu rezervācijas liecina, ka tautieši brauc no malu malām.
Tūrismu informācijas centrs
http://baltimore.org/
Telefona numuri rezervēšanai: +1.410.962.8300 un bezmaksas 800.325.3535.

 
(Svētku galvenā viesnīca)
Telefona numuri rezervēšanai:    +1.410.547.1200 un bezmaksas 888.236.2427.
 
 

Telefona numuri rezervēšanai: +1.410.234.0550 un bezmaksas 800.766.3782. Bloka vārds: 0628LATVIA.


Svētku programma

Ceturtdiena, 29. jūnijs 

 • Iesakām atbraukt jau ceturtdien, jo piektdiena ir pilna ar svētku programmu
 • Tāpat arī iesakām tirgotājiem un izstādes rīkotājiem ierasties šai dienā, lai jau agri piektdienas rītā iekārtotu tirdziņu un citus stendus.
 • Mēs pirmie!  AKRA kantrī blūz grupa @ Baltimore Sound Stage

Piektdiena, 30. jūnijs

 • Reģistrācija
 • Svētku atklāšana
 • Garīgās mūzikas koncerts
 • Iepazīšanās balle grupas Iļģi mūzikas pavadībā  Dziedāsim, dancosim, svētki klāt!

Sestdiena, 1. jūlijs

 • Bērnu rīts ar grupu Iļģi
 • Jaundeju skate
 • Teātra izrāde — Latvijas Nacionālais teātris
 • Populārās mūzikas vakars
  Skan mūzika Tev un man!  Daumanta Kalniņa Kvintets

Svētdiena, 2. jūlijs

 • Ekumēniskais dievkalpojums
 • Dievturu daudzinājums
 • Bērnu rīts
 • Kamermūzikas koncerts
 • Teātra izrāde — Latvijas Nacionālais teātris
 • Tautas deju lieluzvedums
 • Vieskora Sōla koncerts
 • Kuģīša izbraukums
  Līgo laiva...  Spirit of Baltimore
 • Jauniešu balle
  "Roks un rotaļas" ar DJ

Pirmdiena, 3. jūlijs

 • Rakstnieku cēliens
 • Bērnu rīts
 • Kopkora koncerts
 • Svētku bankets ar
  Bibliotēka Nr. 1
  šefpavāru Māri Jansonu
 • Svētku balle
  Ceļā uz Latvijas simtgadi! 

Otrdiena, 4. jūlijs

 • Amerikas valstssvētku diena
 • Iespēja baudīt uguņošanu Baltimorā
 • Iespēja apciemot Vašingtonu un piedzīvot vienreizējo uguņošanu starp Kongresa namu un Linkolna pieminekli
Reģistrācijas informācija koristiem, dejotājiem un tirgotājiem
Piesaki savu e-pasta adresi lai saņemtu ikmēneša ziņas
XIV Latvian Song and Dance Festival, Inc. ir ieguvis 501(c)3 bezpeļņas organizācijas statusu un visi ziedotāji, gan individuālie, gan juridiskie, var saņemt nodokļu atlaides likumu noteiktajā kārtībā.

Iepazīstaties ar VĒLOS ZIEDOT sadaļu mūsu mājas lapā. Ziedojumiem no $100 līdz $3,000 ir dažādas pateicības prēmijas. 
Informācija par dziesmu svētkiem ir svētku mājas lapā.
Palīdziet izsludināt. Šos PDF materiālus variet lejuplādēt un pielikt apkārtraktiem, ielikt tīmekļu lapās, vai pārsūt ar epastu.

Biļešu anketa
Svētku programma
Svētku programmas apraksti
Svētku tri-fold buklets
Ziedojumu "laivas" un brīvbiļetes
Svētku logo ar tekstu
Svētku logo bez teksta

Paldies atbalstītājiem!


      

      
     
Copyright © 2016 XIV Latvian Song and Dance Festival, Inc., All rights reserved.


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list

Email Marketing Powered by Mailchimp