Copy
Nr. 16 (2017.3.21)
Svētku informācija: info@latviansongfest2017.com
Par MailChimp sūtījumiem: mc@latviansongfest2017.com
 
Palikušas 100 dienas līdz svētkiem!
Vai atceraties, ko Jūs darījāt pirms 100 dienām? Tītars jau sen bija apēsts un tuvojās Ziemassvētki... tas taču bija tik nesen! Tikpat ilgs laiks ir palicis līdz DzIesmu svētkiem. Tās būs piecas prieka un piedzīvojumu pilnas dienas. Nepalaidiet garām!
Šajā izdevumā lasiet:
  1. Pērciet vakara programmas biļetes. Kuģītis un banketa jau gandrīz izpārdoti.
  2. Jauns AKRA mūzikas video
  3. Reklamējiet izdevumā "Vadonis." 
  4. Latvijas vēstnieks ASV Andris Teikmanis par piedalīšanos svētkos.
  5. Blakus sarīkojumi veidojas.
  6. Ceļošanas infromācija. No BWI lidostas par $1.70!
Vakaru programmas ~ pērciet biļetes, lai varam labāk izplānot vakaru telpas
Vakara pasākumi Dziesmu svētkos vienmēr ir bijuši īpaši gan satura, gan noskaņu un sajūtu ziņā. Šogad nebūs nekāds izņēmums! Esam lepni piedāvāt vakara programmas dažādos žanros ar talantīgu mūziķu piedalīšanos. Lasiet tālāk un pērciet biļetes jau tagad!

Varbūt Jūs domājat, ka vakaru programmas biļetes var pirkt uz vietas, jo tās jau nekad neizpārdos. Jums taisnība, bet padomājiet arī par ērtībām. Nebūs jāstāv rindās un biļetes jau būs kabatā, lai par to nav vairs jādomā. Savukārt mēs varam laicīgi izplānot, lai sagādātu un iekārtotu Jums visērtākās telpas.  

Vakaru programmas ~ iepazīšanās balle, populārās mūzikas koncerts, kuģīša izbraukums, svētku bankets un balle ~ esiet mīļi gaidīti it visur un atmiņas par jauki pavadītu laiku garantētas! 
Kurš neiet uz vakara sarīkojumiem?
Neatstājiet biļešu pirkumu uz pēdējo minūti!
Netērējiet laiku rindās, bet pavadiet to ar draugiem!
Ceturtdien: "Mēs pirmie!" ar AKRA @ Baltimore SoundStage
(biļetes $10 pie durvīm)
Piektdien: "Dancosim, dziedāsim svētki ir klāt!" ar Iļģiem
Sestdien: "Skan mūzika Tev un man!" ar Daumanta Kalniņa Kvintetu
Svētdien: Vieskora Sōla koncerts
Svētdien: "Līgo laiva..." kuģīša izbraukums (pārdošanā palikušas mazāk par 50 biļetēm)
Svētdien: "Roks un rotaļas" ALJA jauniešu balle
Pirmdien: Svētku bankets ar šefpavāru Māri Jansonu un Svētku balle ar "Penzionāriem." (Banketai pārdošanā palikušas mazāk par 50 biļetēm)
 
Iepazīstiet AKRA mūziku un mūzikantus: Aldis Bērziņš, Andris Pāža, Rič Skulte, Roger Stone, Kurt Sodee.Neformāla tikšanās krodziņā tiem, kuri svinēs svētkus no pirmā brīža līdz pēdējam.  Baudīsim gan dzērienus, gan Inner Harbor rajonu, gan jautras sarunas un satikšanās prieku.


Ceturtdien, 21:00: "Mēs pirmie!" ar AKRA @ Baltimore SoundStage. $10. Biļetes pie durvīm. Maksas bārs un latviskas uzkodas. 
Reklamējiet svētku katalogā Vadonis!
Jāiesniedz līdz 1. maijam.

Sagaidām, ka Baltimoras Dziesmu svētkos būs ap 3,000 dalībnieku un skatītāju no visām pasaules malām. Širstīs Vadoni. Lasīs jūsu reklāmas.
 

 

Baltimoras dziesmu svētku ievērojamie viesi
 

Esam uzsākuši aprakstu sēriju par ievērojamiem viesiem, kuri apmeklēs Baltimoras Dziesmu svētkus.

Kā pirmo gribam minēt Latvijas Republikas vēstnieku Amerikas Savienotajās Valstīs Andri Teikmani.  Šajā amatā Teikmaņa kungs ir kopš 2016. gada augusta.  Andris Teikmanis ar kundzi piedalīsies svētku Atklāšanas sarīkojumā ar apsveikuma runu svētku dalībniekiem un viesiem, kā arī 
Latviešu Ārstu un Zobārstu jubilejas seminārā un Svētku banketā.
 
Andris Teikmanis darba gaitas Ārlietu ministrijā uzsācis 1994. gadā, kļūstot par Latvijas īpašo uzdevumu vēstnieku Eiropas padomē. Savas karjeras laikā A. Teikmanis ir bijis vēstnieks Vācijā, Krievijā, Lielbritānijā un Ziemeļīrijas Apvienotajā Karalistē, vienlaikus pildot arī Latvijas nerezidējošā vēstnieka pienākumus Austrālijā un Jaunzēlandē. Andris Teikmanis ir Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris un ir ieguvis vairākus apbalvojumus par personīgo ieguldījumu Latvijas diplomātisko attiecību veicināšanā. 

Vēstnieks ir cieši sadarbojies ar Dziesmu svētku rīcības komiteju, palīdzējis veidot sadarbību ar Latvijas valdības ministrijām un ierosinājis atvērt pases atjaunošanas biroju svētku galvenajā viesnīcā.

Studenšu korporāciju tikšanās
Rīko Vašingtonas S!K!K!
Sestdien, 1. jūlijā no 12:00 - 14:00
Renaissance Harborplace viesnīcā.

Ar jautājumiem lūdzu griezties pie Baibas Ozolas: bsozols@yahoo.com

Korporācijas Lettonia brokastis

Rīko Lettonia, Inc.
Svētdien, 2. jūlijā no 7:30 - 9:00
Renaissance Harborplace viesnīcā.
Ar jautājumiem lūdzu griezties pie Aivara Osvalda: aeosvalds@gmail.com
 

Futbola spēle Baltimorā

ALA Sporta nozare ziņo, ka Dziesmu svētku nogalē notiks 2017. gada Latvijas Kausa futbola spēle.  Spēle notiks  laukumā pie Du Burns Area Inner Harbor rajonā netālu no svētku viesnīcām. Spēle sāksies 10:30.

Sīkāka informācija būs pieejama ALA un Dziesmu svētku mājas lapās. Par spēli interesēties pie Jāņa Ģigas, gbgiga@verizon.net,
mob. (908) 931-1228
.

Te ir saite par spēles vietu. Rezervēts ir brīvdabas laukums.

 


Iespēja atjaunot Latvijas Republikas pasi Baltimorā

Latvijas vēstniecība Vašingtonā dziesmu svētku laikā piedāvā iespēju Latvijas pilsoņiem atjaunot Latvijas Republikas pasi. Pārvietojamā pases stacijas būs atvērta piektdien, sestdien un svētdien no 10:00 līdz 17:00 un atradīsies svētku galvenajā viesnīcā, Renaissance Harborplace hotel. Lai apmainītu pasi šajā pases stacijā, iepriekš, līdz 15. jūnijam uz LR vēstniecību jānosūta dažādi dokumenti. Visa informācija par nepieciešamiem dokumentiem un cenām ir pieejama svētku mājaslapā:

www.latviansongfest2017.com/pases-stacija.
Sirsnīgs paldies visiem, kas atrada minūti laika un ziedoja kora „Sōla" ceļa izdevumiem.  Mūsu mērķis vēl nav sasniegts, tādēļ mēs būtu pateicīgi, ja ziedojumu akcijā iesaistītos lielāks skaits MailChimp lasītāju.  Lūdzu palīdziet!
 

PRINTFUL piedāvā iegādāties
t-kreklus ar 20% atlaidi

PRINTFUL piedāvā iegādāties t-kreklus ar atlaidi latviešu dziesmu svētku dalībnieku grupām!​ Tiks piešķirta 20% atlaide no kopējās kreklu summas (nodokļi un sūtīšanas izmaksas netiek iekļautas).

Norādījumi, kā saņemt atlaidi ir šeit.

Latviešu ārstu un zobārstu apvienības 70 gadu dibināšanas konference

Aicinām visus ārstus un zobārstus satikties Baltimorā un kopā svinēt LĀZA 70. gadadienu! Atzīmēsim šo jubilēju klausoties referātu sēriju, ko pasniegs prominenti LĀZA biedri. Konferences dalībniekiem būs pusdienas. Vairāk par apvienību variet uzzināt aplūkojot

 www.lazariga.lv. Pilna informācija par 70 gadu dibināšanas konferenci ir pieejama šeit.

Transportu informācija

http://www.latviansongfest2017.com/transports

Baltimoras lidosa ir 10 jūdzes no Inner Harbor rajona.Te ielido lidsabiedrības kuras sludina lētās cenas: Southwest, JetBlue, Spirit. No Kanādas AirCanada. Un citas: United, Delta, American, British Airways, Norwegian un citas. 
Pilns saraksts šeit.

Pērkot biļetes agrāk par 14 dienām pirms braukšanas, tās ir ar 25% atlaidi (Northeast Fare Discount: Downtown to Downtown up and down Northeast") . Informācija šeit.

Ar vilcienu viegli atbraukt no citām austrumkrasta pilsētām. No "Pennsylvania" stacijas ar autobusu galvenā viesnīca ir 20 minūtes, vai brauciet ar taksīti, vai Uber. 


No BWI termināla ēkas Concourse E uz Convention Center pieturu. 42 minūtes. $1.70 ($.70 pensionāriem). Ik pa 30 minūtēm. BWI Marshall Light Rail stacija termināļa ēkas lejas stāva blakus E konkursam.

Darbības laiki
No pirmdienas līdz piektdienas - 5:00 - 23:00.
Sestdien - 6:00 - 23:00.
Svētdien un 4. jūlijā - 11:00 - 19:00.


 
Eiropas viesi! Ievērojiet, ka nupat izziņoja, ka Condor lidsabiedrība uzsāks lidojumus uz Baltimoras BWI lidostu no Frankfurtes sākot ar 1. maiju par ļoti draudzīgām cenām. 

Vairāk informācijas ir Condor mājas lapā


INNER HARBOR VIESNĪCAS
Svētku viesnīcā Renaissance Baltimore Harborplace viesnīcā ir vēl 30 KING istabas pirmdienai, 3. jūlijā, ja brauciet tikai uz kopkora koncertu, svētku banketu un balli. Cena $179. Rezervācijas saite ir šeit.

Citas viesnīcās Inner Harbor rajonā ir šeit.

Svētku programma
Apraksti par visiem sarīkojumiem ir šeit.
 


Rīcības komiteja būs ļoti pateicīga, jo laicīgi pirkumi palīdz ne vien prognozēt pasākumu apmeklētāju skaitu un labāk sagatavoties, bet arī nodrošina veselīgu kases stāvokli un priecīgu kasieri. 


Informācija par dziesmu svētkiem ir svētku mājas lapā.
Palīdziet izsludināt. Šos PDF materiālus variet lejuplādēt un pielikt apkārtrakstiem, ielikt tīmekļu lapās vai pārsūtīt ar epastu.

Biļešu anketa
Svētku programma
Svētku programmas apraksti
Svētku tri-fold buklets
Ziedojumu "laivas" un brīvbiļetes
Svētku logo ar tekstu
Svētku logo bez teksta
Informācijas lapa 2017-1-16
Copyright © 2017 XIV Latvian Song and Dance Festival, Inc., All rights reserved.


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list

Email Marketing Powered by Mailchimp