Copy
Ozdravujú Slovensko od korupcie. A môžu tak robiť aj vďaka vašim pravidelným dvojnásobným darom. Ďakujeme vám! 
Váš pravidelný dar má odteraz dvojnásobnú hodnotu
Ak vám záleží na ozdravení Slovenska od korupcie, máte šancu pomôcť tým, ktorí to robia naplno - ako svoju prácu. Vďaka Nadácii ESET tento rok opäť zdvojnásobujeme pravidelné dary. Neváhajte a využite každý mesiac! Nastavte si trvalý príkaz už dnes kliknutím na vybraný projekt. Ďakujeme! 
Chcem vedieť viac o pravidlách
Naloďte sa do kina
Tvorcovia filmu PIATA LOĎ, ktorý prichádza do našich kín, vedia, že dokonalá rodina sa nedá poskladať tak ľahko ako papierová lodička. Rozhodli sa preto darovať 1 euro z každého lístka, ktorý sa predá počas prvého týždňa v slovenskej kinodistribúcii na podporu projektov Centra Slniečko, Ulity a Mládeže ulice. Podporiť prácu s deťmi na ulici a v krízových centrách môžete nielen kúpou lístka na film PIATA LOĎ, ale aj na Dobrej krajine - TU. 
Chcem vedieť viac o filme PIATA LOĎ
Žiješ s hendikepom, ale nič v tebe nezastaví túžbu žiť opäť aktívne?
Pošli svoj príbeh a povedz si o športové vybavenie, ktoré by si potreboval na splnenie svojich športových snov. Možno práve ty rozšíriš rady Nezastaviteľných v ďalšom ročníku! Registrácia je do 20. marca. 
Chcem byť Nezastaviteľný
Aj VAŠE 2 % môžu zlepšiť Slovensko!
DobraKrajina.sk prepája overené dobročinné iniciatívy s vami, ochotnými darcami už 8 rokov. Možnosti, ktoré pre organizácie vytvárame financuje Nadácia Pontis aj vďaka 2 % z daní.  Ak sa rozhodnete pre nás, vedzte, že váš príspevok poputuje na dobrú vec. Ďakujeme!
Tu sú údaje, ktoré k tomu potrebujete: Nadácia Pontis, Zelinárska 2, 821 08 Bratislava, IČO: 31784828
Čo sa Dobrej krajine podarilo v roku 2016
Demagog.sk ide na stredné školy
Vo svojom etickom kódexe píšu: " Snažíme sa o pozitívnu zmenu a motivovanie mladých ľudí a celej spoločnosti zaujímať sa o politiku a zároveň ju vnímať vo svetle presných faktov a informácií." Tento záväzok idú aktívne naplniť.
Ako chce Demagog.sk naplniť svoj záväzok
Zbytočným e-kartičkám odzvonilo
Parlament zastavil nezmyselný nákup e-preukazov, na ktorý Aliancia Fair-play spolu so Slovensko.Digital poukazovali už v roku 2015. Tiež sa pýtali, prečo sa štát pri rušení firiem správa tak, akoby im chcel ulahodiť a upozornili na to, ako to bolo s naším údajným pozitívnym hodnotením rezortu vnútra.
Viac v článku Aliancie Fair-play
Vďaka podpore Nadácie ESET môže DobraKrajina.sk aj v roku 2017 spájať ochotných darcov s overenými dobročinnými organizáciami.
Každý dar prijímame v rámci verejnej zbierky Dobrá krajina 2017 pod číslom 000-2016-038945.   
Copyright © Dobrá krajina 2017

Naša mailová adresa je:
Nadácia Pontis
Zelinárska 2
Bratislava 821 08
Slovakia

Add us to your address book


Chcete zmeniť nastavenie newslettra?
Môžete si upraviť nastavenia alebo sa z newslettra odhlásiť.