Copy
Pomáhajú priamo tam, kde žijú. A môžu tak robiť len vďaka vašim darom. Ďakujeme vám! 
Naloďte sa do kina!
Tvorcovia filmu PIATA LOĎ, ktorý prichádza do našich kín, vedia, že dokonalá rodina sa nedá poskladať tak ľahko ako papierová lodička. Rozhodli sa preto darovať 1 euro z každého lístka, ktorý sa predá počas prvého týždňa v slovenskej kinodistribúcii na podporu projektov Centra Slniečko, Ulity a Mládeže ulice. Podporiť prácu s deťmi na ulici a v krízových centrách môžete nielen kúpou lístka na film PIATA LOĎ, ale aj na Dobrej krajine - TU. 
Chcem vedieť viac
Žiješ s hendikepom, ale nič v tebe nezastaví túžbu žiť opäť aktívne?
Pošli svoj príbeh a povedz si o športové vybavenie, ktoré by si potreboval na splnenie svojich športových snov. Možno práve ty rozšíriš rady Nezastaviteľných v ďalšom ročníku! Registrácia je do 20. marca. 
Chcem byť Nezastaviteľný
Váš pravidelný dar môže byť dvojnásobný
Aj tento rok môžete vaším pravidelným darom urobiť radosť dvakrát. Vďaka Nadácii ESET zdvojnásobíme pravidelné dary v 8 vybraných projektoch. Podporíme lepšie vzdelávanie a ozdravenie spoločnosti od korupcie.
Chcem, aby boli moje dary zdvojnásobované
Aj VAŠE 2 % môžu zlepšiť Slovensko!
DobraKrajina.sk prepája overené dobročinné iniciatívy s vami, ochotnými darcami už 8 rokov. Možnosti, ktoré pre organizácie vytvárame financuje Nadácia Pontis aj vďaka 2 % z daní.  Ak sa rozhodnete pre nás, vedzte, že váš príspevok poputuje na dobrú vec. Ďakujeme!
Tu sú údaje, ktoré k tomu potrebujete: 
Nadácia Pontis, Zelinárska 2, 821 08 Bratislava, IČO: 31784828
Čo sa Dobrej krajine podarilo v roku 2016
Podpor Claudianum a vyhraj 2 lístky na Modranské pivnice 
Už o štyri týždne bude v Modre Deň modranských pivníc 2017. Claudianum vďaka spolupráci s vinármi opäť vyhlasuje SÚŤAŽ o dva lístky. Pravidlá nájdete v článku. Veľa štastia!
Chcem vyhrať
Čo hovorili deti po filme PIATA LOĎ?
Uliťáci sa zúčastnili predpremiéry filmu PIATA LOĎ a vzbudilo to medzi nimi živé diskusie. Rozprávali o vlastných skúsenostiach, keď ušli z domu a aj vďaka dôvere, ktorú majú v terénnych pracovníkov mohli otvorene hovoriť o svojich obavách. 
Pozri si video o Ulite
Vďaka podpore Nadácie ESET môže DobraKrajina.sk aj v roku 2017 spájať ochotných darcov s overenými dobročinnými organizáciami.
Každý dar prijímame v rámci verejnej zbierky Dobrá krajina 2017 pod číslom 000-2016-038945.   
Copyright © Dobrá krajina 2017

Naša mailová adresa je:
Nadácia Pontis
Zelinárska 2
Bratislava 821 08
Slovakia

Add us to your address book


Chcete zmeniť nastavenie newslettra?
Môžete si upraviť nastavenia alebo sa z newslettra odhlásiť.