Copy
Cesty z chudoby sú rôzne. Prečítajte si, ako môžete pomôcť cez Dobrú krajinu.
PIATA LOĎ pomáha - naloďte sa do kina!
Tvorcovia filmu PIATA LOĎ, ktorý prichádza do našich kín, vedia, že dokonalá rodina sa nedá poskladať tak ľahko ako papierová lodička. Rozhodli sa preto darovať 1 euro z každého lístka, ktorý sa predá počas prvého týždňa v slovenskej kinodistribúcii na podporu projektov Centra Slniečko, Ulity a Mládeže ulice. Podporiť prácu s deťmi na ulici a v krízových centrách môžete nielen kúpou lístka na film PIATA LOĎ, ale aj na Dobrej krajine - TU. 
Chcem vedieť viac o filme PIATA LOĎ
Žiješ s hendikepom, ale nič v tebe nezastaví túžbu žiť opäť aktívne?
Pošli svoj príbeh a povedz si o športové vybavenie, ktoré by si potreboval na splnenie svojich športových snov. Možno práve ty rozšíriš rady Nezastaviteľných v ďalšom ročníku! Registrácia je do 20. marca. 
Chcem byť Nezastaviteľný
Váš pravidelný dar môže byť dvojnásobný
Mnohí ľudia sa z chudoby dostali cez lepšie vzdelanie. Vďaka Nadácii ESET opäť zdvojnásobíme pravidelné dary v projektoch, ktoré deťom dávajú šancu na dobré výsledky v škole. Neváhajte a využite každý mesiac! Nastavte si trvalý príkaz už dnes kliknutím na vybraný projekt. Ďakujeme!
Chcem vedieť viac o pravidlách
Aj VAŠE 2 % môžu zlepšiť Slovensko!
DobraKrajina.sk prepája overené dobročinné iniciatívy s vami, ochotnými darcami už 8 rokov. Možnosti, ktoré pre organizácie vytvárame financuje Nadácia Pontis aj vďaka 2 % z daní.  Ak sa rozhodnete pre nás, vedzte, že váš príspevok poputuje na dobrú vec. Ďakujeme!
Tu sú údaje, ktoré k tomu potrebujete: Nadácia Pontis, Zelinárska 2, 821 08 Bratislava, IČO: 31784828
Čo sa Dobrej krajine podarilo v roku 2016
Smelé plány oravských žien
Jar zavítala aj na Oravu! A v Misii mladých sa pilne pripravujú na nastávajúcu pestovateľskú sezónu.  Do projektu Oravská zelenina sa zapojili ďalšie oravské rodiny v náročných životných situáciách. Povzbuďte ich prvým darom na ich projekt. Ďakujeme!
Chcem im dať štartovací dar
Ako samosprávy vyrábajú ľudí bez domova?
Na Slovensku vládne v bývaní chudobných zvláštny trend. Namiesto pomoci ich vysťahujú na ulicu. Celé rodiny s deťmi. Koncom uplynulého roka tento trend potvrdili v Bánovciach nad Bebravou, kde sa chystajú vysťahovať oficiálne 400, neoficiálne až 600 ľudí, z nich 176 detí.
Chcem pomôcť v núdzi
Vďaka podpore Nadácie ESET môže DobraKrajina.sk aj v roku 2017 spájať ochotných darcov s overenými dobročinnými organizáciami.
Každý dar prijímame v rámci verejnej zbierky Dobrá krajina 2017 pod číslom 000-2016-038945.   
Copyright © Dobrá krajina 2017

Naša mailová adresa je:
Nadácia Pontis
Zelinárska 2
Bratislava 821 08
Slovakia

Add us to your address book


Chcete zmeniť nastavenie newslettra?
Môžete si upraviť nastavenia alebo sa z newslettra odhlásiť.