Copy
Na Dobrej krajine sa dejú zázraky!

Na detské audiocetrum sa podarilo vyzbierať 20 000 eur!
Od augusta minulého roka prebieha na portáli Dobrá krajina zbierka na podporu zriadenia prvého detského audiologického centra pre OZ NepocujuceDieta.sk. Pre sluchovo postihnuté deti bude vznik tohto centra znamenať prístup k najmodernejším prístrojom a špecializovanému personálu. Vďaka tomu budú mať vyššiu šancu na „počujúci život“. Spoločne sa nám podarilo vyzbierať cieľovú sumu 20 000 €, ktorá bude tvoriť dôležitú časť potrebných prostriedkov. Podarilo sa nám ju dosiahnuť aj vďaka významnej podpore Nadačného fondu Telekom, ktorý dlhodobo podporuje nepočujúcich na Slovensku. Ďakujeme!

Ste naši hrdinovia

Dobrý Tvrďák 2016  trúfnete si?

Posuňte svoje hranice a zároveň podporte dobrú vec. Prihláste sa na Tvrďáka a štartovné pôjde na pomoc deťom zo sociálne slabších rodín, onkologickým pacientom, ľuďom s Alzheimerovou chorobou a duševnými poruchami. Najrýchlejší bežec vyhrá pre svoju neziskovku 250 eur.
Zdolajte prekážky a pomôžte

Kadeti z Texasu na Slovensku

Kampaň Na kolesách proti rakovine 2016 odštartuje koncert vynikajúceho 70-členného speváckeho zboru Texas A&M University Singing Cadets. Zažite ho naživo v Slovenskom rozhlase 22. mája 2016 o 19.00 hod.
Zažite ho naživo

3. dobrokrajinný Restaurant day

Na Slovensku sa pripravuje vznik netradičných reštaurácií. Jedlá výnimočných chutí budete môcť ochutnať iba počas jedného dňa. 21. mája sa totiž neziskové organizácie združené na portáli Dobrá krajina tretíkrát zapájajú do celosvetového podujatia Restaurant Day!
Ako bolo minulý rok

Primátor "brigádoval" v lesoparku

V chránenom lesoparku Kamenný mlyn pri Trnave pribudol ďalší, v poradí už 6-ty, vzdelávací informačný panel z projektu „Les nie je smetisko“. S jeho inštaláciou pomohol i sám primátor mesta Peter Bročka.
Les nie je smetisko
Copyright © Dobrá krajina 2016

Our mailing address is:
Nadácia Pontis
Zelinárska 2
Bratislava 821 08
Slovakia

Add us to your address book


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list