Copy

Veebruari lastehoiu info

Sõbrakuu ja meie Eesti sünnipäeva kuu toob jälle väikestele hoiulastele palju huvitavaid uusi tegevusi. 

14. veebruaril toimub suur sõbrapäeva disco. Poisid ja tüdrukud saavad panna tantsukingad jalga ja mõnuga lemmikugude saated keerutada ja keksida. 

17.02 Sussiteater "mina ja sina"​. Teatriraha 2€ koguvad õpetajad. 

20-23 veebruar on lasteaias sinine nädal. Palume sellel nädalal laste riietusele lisada midagi sinist. 

23. veebruaril on saalis kogu lasteaia suur pidulik Eesti Vabariigi sünnipäeva aktus. Traditsiooniliselt toimub ka "presidendi paari" vastuvõtt. Laste riietus sellel päeval on pidulik. Palume vanematel hommikul lastele kaasa panna ka suupisteid. Nendega kaetakse iga rühma lauake ning loomulikult lõppeb vastuvõtt suupistete maitsmise ja tarkade vestlustega. 

Lastehoius on lühendatud tööpäev 23. veebruar  - lastehoid suletakse kell 15:00. Magavatele lastele palume järgi tulla hiljemalt 14:45, et oleks aega riidesse panna ja head aega öelda. 

24. veebruar on lastehoid suletud. 
 

Ka sellel aastal oleme juulis avatud kaks nädalat 3-14 juuli.
Kui soovite, et teie laps käiks lastehoius ka juuli esimestel nädalatel, siis palume täita alljärgneva ankeedi:

https://goo.gl/forms/jhFnOFhbgrjhlMoI3

Kohtade arv on piiratu (max. 12 last) ja kohti jagatakse "kes ees, see mees" printsiibil. 

Lapsehoiu hind juulis on lastehoius käivale lapsele 250€ (5 päeva nädalas), millest Tallinna linn kompenseerib tavapärase 150€. Hind sisaldab kõike (söök, õppevahendid jms.). Õdede-vendade puhul palume õhendust võtta info@kelmikylalapsed.ee 

Ilmad on üsna vesised siis õpetajad soovitavad lastele kaasa panna kummipüksid. Võivad olla julgelt number suuremad, et saaks kombekatele peale tõmmata. 
Jaanuaris toimus meil Lõuna-Ameerika nädal. Lapsed käisid karnevalil, meisterdasid sombreerosid ja sõid lõunaks Chilli Con Carne-d. 
 
On loodud lastevanemate list vanemad@kelmikylalapsed.ee. Kõik, kes selle kirja on kätte saanud, kuuluvad listi. Listis saate arutada omavahelisi teemasid (nagu näiteks leitud-kadunud riided või äsja avastatud nakkushaigused). Listi kuuluvad ka kõik lastehoiu töötajad.


This email was sent to <<Email Address>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Kelmiküla Lapsed SA · Tehnika 23 · Tallinn 10143 · Estonia

Email Marketing Powered by Mailchimp