Copy

Septembri lastehoiu info

Käes on septembri kuu ja enamik meie väikeseid mudilasi on kas liitunud või kohe kohe liitumas meie lastehoiu perega. Alustuseks tahame tunnustada ja toetada kõiki tublisid vanemaid, et kriitiline harjutamise periood on üle ootuste hästi sujunud ja koostöö teiega juba alguses on väga hea. Natuke veel ja oleme kõik saavutanud mõnusa lastehoiu rütmi. 

Saadame teile infot lastehoiu septembri kuu ürituste kohta.

  • 8.09 (homme) tähistab lastehoiupere vanavanemate päeva. Oleks tore, kui sellel päeval saab lapsele järgi tulla vanavanem, sest pakuksime õhtul neile tubli toetuse eest kringlit ja lapsed teevad vanavanematele õunamahla. 
  • 23.09 on Kelmiküla lastehoiu spordipäev! See on erinev lasteaia spordipäevas. Meie väikesed inimesed veel staadionile ei rutta, kuid hommiku sisustame kindlasti toredate ja arendavate spordimängudega.
  • 28.09 kell16:30 toimub lastehoiu vanemate koosolek. 

 

Palume teil kontrollida, et laste riietel ja jalanõudel oleksid sees nimesildid. Ilmad muutuvad järjest külmemaks ja hea oleks kui lapsel on riideid iga ilma jaoks.  

Septembrist lustivad lapsed veel ka õhtuti mänguväljakul. 
On loodud lastevanemate list vanemad@kelmikylalapsed.ee. Kõik, kes selle kirja on kätte saanud, kuuluvad listi. Listis saate arutada omavahelisi teemasid (nagu näiteks leitud-kadunud riided või äsja avastatud nakkushaigused). Listi kuuluvad ka kõik lastehoiu töötajad.


This email was sent to <<Email Address>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Kelmiküla Lapsed SA · Tehnika 23 · Tallinn 10143 · Estonia

Email Marketing Powered by Mailchimp