Copy
Celonárodní čtení 2016, aktuální bulletin Bible21
View this email in your browser

8. ročník Celonárodního čtení Bible se blíží!

Drazí podporovatelé Nadačního fondu Bible21 a vážení partneři, přátelé, rádi bychom Vás oslovili s již 8. ročníkem Celonárodního čtení Bible. 
Velikonoce jsou letos velice brzy a s nimi se nezadržitelně blíží již  8. ročník Celonárodního čtení Bible. Akce jako vždy proběhne o velikonočním týdnu. V loňském roce se do akce zapojili lidé ve více než 50 městech a obcích. Kolik jich bude letos?
Stránky projektu ZDE
Někde bude čtení probíhat na náměstí či na ulici, jinde v knihovně nebo v kavárně. Možnosti jsou široké a pořadatelům a jejich fantazii se meze nekladou. Velmi přínosné by mohlo být spojení s hudbou, pašijovými hrami apod. Hlavním cílem Celonárodního čtení Bible je připomenout křesťanské smysl Velikonoc a upozornit na Bibli jako naše společné kulturní a duchovní dědictví. Velmi si přejeme, aby si čtenáři a pořadatelé užili velikonoční čas s radostí a potěšením, aby se setkali a prožili sounáležitost s Božím slovem.
Nejde o to vytvořit „celodenní program za každou cenu“ (i to je samozřejmě správně),  ale o to, aby lidé společně četli Bibli a přemýšleli nad jejím poselstvím. I letos můžete čtení podpořit vybranými biblickými pašijovými texty ve formě bookletu ECCE HOMO. Další zajímavou publikací je Slovo – Evangelium podle Jana.
Nabídka nakladatelství BIBLION pro pořadatele Celonárodního čtení Bible
ECCE HOMMO + Nový zákon (MP3)
Brožura Ecce Homo, která obsahuje biblické pašijové texty, vybrané pasáže hlavně z Janova evangelia.

Nový zákon kvalitně namluvený profesionálními herci - Josef Somr, Jan Potměšil, David Vávra a další.
Slovo - Evangelium podle Jana
Ideální tisk pro evangelizační akce, hudební festivaly, letní tábory. Všude tam, kde chcete lidem nabídnout do ruky Boží slovo.

8. ročník Celonárodního čtení Bible se koná pod záštitou Ekumenické rady církví a Evangelikální aliance.

"Děkuji za iniciativu čtení Bible. Je potřeba, aby toto nejrozšířenější a nejznámější literární dílo, pravé Slovo Boží, které velmi přispělo k formování dnešní Evropy i mnoha dalších částí světa všichni, věřící i nevěřící znali."

František Radkovský
biskup plzeňský
Pokud máte jakýkoli dotaz ohledně Celonárodního čtení Bible, kontaktujte koordinátora projektu na e-mailu martin@biblion.cz.
Registrujte se ZDE
Projekt Celonárodní čtení Bible organizuje Nadační fond Bible21. Pokud Vás zajímá naše činnost, podívejte na naše vebové stránky bible21.cz.

Níže je odkaz na aktuální bulletin, který mapuje naše aktivity v uplynulém roce.
DĚKUJEME ZA VÁŠ ZÁJEM, MODLITBY A SPOLUPRÁCI!
Těšíme se na ovoce, které ponese letošní Čtení i další projekty.
Tým Bible21
Čtení Bible
Čtení Bible
Bible21
Bible21
E-mail
Copyright © 2021 Nadační fond Bible21, All rights reserved.


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list

Email Marketing Powered by Mailchimp