Copy
View this email in your browser

Voříšek posiluje Hybrid


V Karlíně 8. listopadu 2016
Zodpovědný bude za vedení divize Hybrid Creative, která se zabývá kreativním a efektivním zpracováním HbbTV kampaní. Zaměřuje se zejména na kreativní návrhy, podporu a tvorbu komerčních aplikací pro inzerenty. Pokrývá taktéž oblasti uživatelského interface, new business development a komunikační aktivity karlínské společnosti.  
 

Voříšek přichází po více než 3 letech z hudební stanice ÓČKO, kde působil na pozici marketingového manažera. Hybrid Creative využívá technologický potenciál HbbTV a rozvíjí ho pro komunikační účely značek a samotných televizí. V současné chvíli připravuje několik nových a dosud nevyzkoušených projektů na poli interaktivní televize.

"HbbTV je velice dynamicky se rozvíjející kapitola sama pro sebe, která skýtá ohromný potenciál pro neotřelé zpracování a komunikační řešení. Hybrid rozvíjí a neustále vytváří nové možnosti a formáty pro komerční využití. Mým úkolem bude přetvářet technologické výhody Hybridu v neotřelou komunikaci zaměřenou na výkon a efektivitu s důrazem na interakci s televizním divákem," vysvětluje Voříšek.

Tento příchod podtrhuje fakt, že Hybrid není pouze technologické firma. Vždy jsme si zakládali na inovativním a marketingovém přístupu.  Je velice důležité, že do společnosti přichází lidé s praktickými zkušenosti z televizního a mediálního průmyslu , kteří navíc umí připravit řešení na míru. Právě v Hybrid Creative vidím budoucnost, kdy plně supportuje digitální a mediální agentury, a zároveň poskytuje end-to-end služby pro zadavatele,“ říká Lukáš Hnilička, CEO Hybridu.

Voříšek bude nadále s Óčkem spolupracovat na vybraných marketingových projektech. 
 
O společnosti Hybrid:
 

Společnost Hybrid se zabývá end-to-end komerčním využitím hybridního vysílání- HbbTV. Vyvíjí a provozuje vlastní advertní systém Hybrid ADs, který používá například Prima Group a ÓČKO Group. Hybrid jako první v Evropě spustil společně s R2B2 programatickou reklamu v HbbTV. Hybrid je ryze česká garážovka a sídlí v Karlíně.

Hybrid Company a.s.
Křižíkova 52/53
Praha 8, 186 00
 www.mihybrid.com

Copyright © 2016 Hybrid Company a.s., Všechna práva vyhrazena.

Naše emailová adresa:
press@mihybrid.com

Chcete změnit nastavení zasílání emailů?
Můžete  upravit vlastnosti nebo odhlásit odběr novinek

 


This email was sent to <<Email Address>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
HYBRID Company a.s. · Křižíkova 53/52 · Prague 18600 · Czech Republic

Email Marketing Powered by Mailchimp