Copy
                     Zobrazit ve webovém prohlížeči
PROČ ZPRAVODAJ A KOHO SI ZA NÍM PŘEDSTAVIT?
Zpravodaj je pro ty, kteří veřejnou dopravu pravidelně i náhodně využívají, pro ty, které zajímá, co se ve veřejné dopravě děje, pro ty, kteří ji chtějí využívat efektivně.
Vydavatelem je krajský koordinátor veřejné dopravy
 KORID LK, spol. s r.o., jenž již 10 let usiluje o to, aby se veřejná doprava stala atraktivní alternativou k individuální dopravě.

 
INFORMACE O PŘÍŠTÍM (prvním) ČÍSLE
Příští číslo vyjde ve středu 9. prosince a bude zaměřeno především na změny jízdních řádů, platné od neděle 13. prosince 2015. K tomuto datu se mění jízdní řády nejen v celé České republice, ale i většině evropských zemí. Kromě samotných jízdních řádů se budeme věnovat i změnám, které nastanou v tarifních i přepravních podmínkách.
VÍTE ŽE...
 
  • Integrovaný dopravní systém (IDS) Libereckého kraje má obchodní název IDOL?
  • IDS IDOL získal v roce 2012 hlavní cenu ve studii MasterCard a VŠE Praha jako nejkomplexnější IDS v ČR?
  • Základním nástrojem IDS IDOL je Tarif IDOL, který platí na celém území kraje, ale i mimo něj (polský Zgorzelec a Bogatynia, v sousedních krajích např. Vrchlabí, Stará Paka, Mladá Boleslav, Česká Kamenice a další)?
ÚVODNÍK
 

Ing. Jíří Hruboň
ředitel společnosti


Veřejná doprava je nejen přeprava z místa na místo, ale i o informacích doručených ve správnou dobu, ve správném obsahu a na správné místo.  Proto představujeme tento Zpravodaj, který budeme vydávat přibližně 6x do roka a doručovat do mailových schránek přihlášených odběratelů. Vás jsme si dovolili zahrnout do příjemců premiérového nultého čísla, odhlásit se můžete zde.

Ve Zpravodaji najdete vždy souhrn aktuálních informací o tom, co se ve veřejné dopravě a v IDOLu již událo nebo se naopak očekává. Samozřejmě doplněné zajímavostmi a perličkami z dění ve veřejné dopravě nejen v Libereckém kraji, ale i za jeho hranicemi, tipy na cesty i na to, jak s veřejnou dopravou cestovat levně.
Copyright © 2015 KORID LK, spol. s r. o., All rights reserved.