Copy
Erciyes Teknoloji Transfer Ofisi'nin Aylık E-Bültenidir
Follow on Twitter Friend of Facebook


Kayseri Kadın Girişimciler Kurulu Üyeleri, Erciyes Teknoparkı Ziyaret Etti

TOBB Kayseri Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri, Erciyes Teknopark’ı ziyaret etti.

Erciyes Teknopark A.Ş. Genel Müdürü Bilgin Yazlık, kurul üyelerine Erciyes Teknopark’ın başarı ile sonuçlandırılan projeleri ve verilen hizmetleri hakkında bilgilendirme yaptı. Devamı »23 Nisan Coşkusu Erciyes Teknopark’ta Kutlandı


 
Erciyes Teknopark, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla gerçekleştirdiği etkinlikle 23 Nisan neşesini teknoparka taşıdı.

Melikgazi Belediyesi Çocuk Meclisi Üyeleri’nin, Erciyes Teknopark’a gerçekleştirdikleri ziyarete ilgi büyüktü. Devamı »
 

Erciyes Teknopark ÜSİ Ekibi, Ege Bölgesi'ndeki Firmaları Ziyaret Etti

Erciyes Teknopark Erciyes Teknoloji Transfer Ofisi (ETTO) Üniversite Sanayi İşbirliği ekibi, davet üzerine Ege Bölgesi’ndeki 6 kurumu ziyaret etti. Ziyaret kapsamında sanayicilerin sorunlarına yönelik olarak iyileştirme yöntemleri görüşüldü.
 

Sera Kuluçka Merkezi Programına Katılan ERÜ Mühendislik Fakültesi Öğrencileri Üç Boyutlu Yazıcı Üretti

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünde öğrenim gören dört öğrenci, elektronik atıklardan, küçük bir fabrikayı andıran üç boyutlu yazıcı sistemini piyasa koşullarından daha uygun maliyetle geliştirdi.

 

Erciyes Teknopark'ta, ETTOSOFT Eğitimleri Devam Ediyor

Erciyes Teknopark’ın yürüttüğü Kayseri’nin ilk, Türkiye’nin ise ikinci yazılım kümesi olan Ettosoft Yazılım Kümesi firmalarına yönelik eğitimler devam ediyor.
 

Teknoakademi15 Tomarza Meslek Yüksekokulu’nda Düzenlendi

Erciyes Teknopark Teknoakademi-15 semineri “İlham Veren Girişimcilik Uygulamaları” konusu ile Erciyes Teknopark Girişimcilik Koordinatörü Mehmet Yağcıoğlu sunumuyla Tomarza Mustafa Akıncıoğlu Meslek Yüksekokulu konferans salonunda gerçekleştirildi.

 

ARDEB Bilgi Günü Etkinliği

Erciyes Teknopark Erciyes Teknoloji Transfer Ofisi tarafından ARDEB (Araştırma Destek Programları Başkanlığı) Bilgi Günü etkinliği düzenlendi.
Seminere konuşmacı olarak katılan Hüseyin AKOVA (TÜBİTAK ARDEB Eğitim, Tanıtım ve Programlar Değerlendirme Müdürü) hibe fonları ile ilgili bilgilendirme yaptı.
 

Katip Çelebi Newton Fonu Bilgilendirme Semineri

Erciyes Teknopark Erciyes Teknoloji Transfer Ofisi tarafından Katip Çelebi Newton fonu tanıtım ve bilgilendirme semineri düzenledi.
Seminere konuşmacı olarak katılan İrem AKTAŞLI (British Council Newton Fonları Sorumlusu) Katip Çelebi Newton Fonu ile ilgili bilgilendirme yaptı.
Erciyes Teknopark Yerleşkesi  Tekno 3 Binası
2. Kat No: 28
38039, Melikgazi/Kayseri
 

www.erciyestto.com
+90 352 224 81 12 – 13

This email was sent to <<Email Address>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Erciyes Teknopark · Yeni Mahalle Aşık Veysel Bul. · Tekno-2 No:67 · KAYSERİ 38039 · Turkey

Email Marketing Powered by MailChimp