Copy
Erciyes Teknoloji Transfer Ofisi'nin Aylık E-Bültenidir
Follow on Twitter Friend of Facebook

Milli İradeye ve Demokrasimize Karşı Yapılan Darbe Girişimini Erciyes Teknopark Olarak Şiddetle Kınıyoruz

 
Erciyes Teknopark olarak, ülkemizin birliğine, bütünlüğüne, milli iradeye ve demokrasimize karşı haince planlanmış darbe girişimini şiddetle kınıyor ve lanetliyoruz.

Haince planlanmış bu darbe girişimine aziz Türk Milleti, milli iradesine sahip çıkarak en büyük cevabı vermiştirDevamı »


Hızlı Prototipleme Atölyemiz Lab Erciyes’in Sosyal Alanı LAB CAFE Hizmetinizde!...
 Erciyes Teknopark yerleşkesinde Teknopark 4 bina girişinde yer alan Lab Cafe herkesin kullanımına açık olarak hizmete sunulmuştur.
 
Girişimci ve girişimci adaylarının yeni gözde mekanı Lab Cafe’de etkinliklerinizi planlayabilir, tecrübe paylaşımları gerçekleştirebilir ve arkadaşlarınızla birlikte yeni fikirler geliştirebilirsiniz.
Devamı »

 

Bilginin Teknolojiye Dönüşümünde Zirveye Giden Yol ‘Erciyes Teknopark’…
 


Yazılımdan tekstile kadar farklı birçok sektöre kucak açan Erciyes Teknopark A.Ş’nin Genel Müdürü Bilgin Yazlık, girişimcilerin değerini yükseltecek çalışmalarda imzalarının olduğunu dile getirdi. Yazlık; “Girişimcilikte katma değer havzası olacağız” dedi.
 

Erciyes Teknopark'ta Proje Destek Hizmetleri Çalıştayı DüzenlendiErciyes Teknopark Erciyes Teknoloji Transfer Ofisi (ETTO) tarafından Erciyes Üniversitesi’nin proje performansını sayı ve kalite açısından artırmak amacıyla “Proje Destek Hizmetleri Çalıştayı” düzenlendi.
 
 

Kayserili Girişimci Sayesinde Orman Yangınlarına Erken Müdahale Mümkün Olacak


Erciyes Teknopark’taki şirketinde orman yangınlarını erken algılayan sistem üreten Girişimci Orhan Sargut, amaçlarının, insansız bir mekanizma ile orman yangınlarına erken müdahale edilmesini sağlamak olduğunu söyledi.
 

Erciyes Teknopark'ta ARDEB Proje Önerisi Yazma Eğitimleri Düzenlendi


Erciyes Teknopark Erciyes Teknoloji Transfer Ofisi tarafından ARDEB (Araştırma Destek Programları Başkanlığı) proje önerisi yazma eğitimleri düzenlendi.

Eğitimler PROGEDA Proje Geliştirme Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri uzmanları tarafından Sosyal ve Beşeri Bilimler ile Fen ve Mühendislik Bilimlerine ayrı ayrı oturumlarda verildi.

 

Uluslararası Havacılık ve Uzay Teknolojileri AR-GE Proje Organizasyonu13, 14 ve 15 Ekim 2016 tarihlerinde Kayseri’de Erciyes Teknopark ve Erciyes Teknoloji Transfer Ofisi tarafından “Havacılık ve Uzay Teknolojileri” konusunda uluslararası katılımlı, yüksek kalitede bir organizasyon düzenlenecektir.
 

Erciyes Üniversitesi, Erciyes Teknopark ve Aspilsan'dan Ortak TEYDEB 1505 Başarısı


Erciyes Teknoloji Transfer Ofisi (ETTO) tarafından yazımı gerçekleştirilen; ASPİLSAN ile Erciyes Üniversitesi akademisyenlerinin ortak çalışması sonucunda ortaya çıkan TEYDEB 1505 projesi, TÜBİTAK tarafından desteklenmeye hak kazanmıştır
Erciyes Teknopark Yerleşkesi  Tekno 3 Binası
2. Kat No: 28
38039, Melikgazi/Kayseri
 

www.erciyestto.com
+90 352 224 81 12 – 13

This email was sent to <<Email Address>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Erciyes Teknopark · Yeni Mahalle Aşık Veysel Bul. · Tekno-2 No:67 · KAYSERİ 38039 · Turkey

Email Marketing Powered by MailChimp