Copy
Erciyes Teknoloji Transfer Ofisi'nin Aylık E-Bültenidir
Follow on Twitter Friend of Facebook


Erciyes Teknopark, Aeroex 2016 ile Kayserideki Geleneksel Girişimciliğin Sınırlarını Değiştiriyor

Savunma Sanayi Müsteşarlığı’nın desteğiyle, Erciyes Teknopark ve Erciyes Teknoloji Transfer Ofisi tarafından Aeroex  2016 Uluslararası Havacılık ve Uzay Teknolojileri Ar-Ge proje organizasyonu düzenlendi. Devamı »Erciyes Teknopark Aeroex’un Birincisi Özyeğin Üniversitesinden

Erciyes Teknopark tarafından düzenlenen Aeroex 2016 Uluslararası Havacılık Ve Uzay Teknolojileri etkinliğinin Ar-Ge Proje Organizasyonu Proje Birincisi Özyeğin Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Altuğ Melik Başol oldu.Devamı »
 
Kapadokya IP Günleri Etkinliğinde Fikri Mülkiyet Hakları Sorunları Masaya Yatırıldı
 
Erciyes Teknopark A.Ş. ve Erciyes TTO tarafından organize edilen, European IPR Helpdesk ve Türk Patent Enstitüsü’nün (TPE) katkı sağladığı Kapadokya Uluslararası IP (Intellectual Property/Fikri Haklar) Günleri etkinliğinde Türkiye’nin Fikri Mülkiyet alanındaki sorunları masaya yatırıldı.
 

Erciyes Teknopark, Avrupa Çıraklık Birliğine Üye Oldu
 

Erciyes Teknopark, Avrupa Birliği Komisyonu tarafından hazırlanan, Avrupa Birliği (AB) üyesi ve aday ülkelerdeki çıraklık sisteminin geliştirilmesini hedefleyen The European Alliance for Apprenticeships (EAfA) / Avrupa Çıraklık Birliği’ne üye oldu.


 
 

Sera Kuluçka Merkezi Özgün Projelere İmza Atmaya Devam Ediyor
 

Sera Kuluçka Merkezi’nde gerçekleştirilen Idea to Business Challenge 2016 etkinliğiyle girişimci adayları yatırımcılarla buluştu.


 
İtalya’nın İplikleri Kayseri’den Gidiyor

Kayseri’de faaliyet gösteren Başyazıcıoğlu Tekstil AŞ, 14 yıl önce 4 makine ile başladığı iplik üretiminde, İtalya markaları tarafından tercih edilen 3 firmadan biri haline geldi. Ar-ge çalışmalarını Erciyes Teknoloji Transfer Ofisi (ETTO) işbirliği ile sürdürdüklerini belirten Murat Başyazıcıoğlu, sanayicilere üniversite-sanayi işbirliği ile ilgili şu önerilerde bulundu:
 

Erciyes Teknopark, Girişimciliği Ateşleyici Formüllerin Peşinde

Sera Kuluçka Programı’nın 4.aşaması olan Pro Sera evresinde, yetişmiş şirketlere ya da kendi imkanlarıyla kurulan firmalara piyasaya tutunabilmeleri, yeterli büyümeyi sağlayıp pazarlarını genişletebilmeleri için gerekli destekler sunulmaktadır.

 

Aranılan Şartlar

1-Hafta içi mesai saatleri içerisinde çalışmaya eliverişli olmak
2-Kendini geliştirmeye istekli olmak
3-Lisans programlarından birinde okuyor olmak
4-İngilizce biliyor olmak

Erciyes Teknopark Yerleşkesi  Tekno 3 Binası
2. Kat No: 28
38039, Melikgazi/Kayseri
 

www.erciyestto.com
+90 352 224 81 12 – 13

This email was sent to <<Email Address>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Erciyes Teknopark · Yeni Mahalle Aşık Veysel Bul. · Tekno-2 No:67 · KAYSERİ 38039 · Turkey

Email Marketing Powered by Mailchimp