Copy
Erciyes Teknoloji Transfer Ofisi'nin Aylık E-Bültenidir
Follow on Twitter Friend of Facebook


Erciyes Teknopark 10 Yaşında

 

Büyüyen Türkiye'nin Teknoloji Üssü Erciyes Teknopark 10 Yaşında.Devamı»
Tahran’da Düzenlenen Uluslararası Workshop’a Katıldık

Erciyes Teknopark Yönetim Kurulu Başkan Vekili Prof.Dr.Mahmut Doğan ve Erciyes Teknopark Genel Müdürü Bilgin Yazlık, 15-16 Şubat tarihleri arasında, İran Bilim&Teknoloji Başkan Yardımcılığı, Yüksek Öğretim Kurumu (YÖK) ve İran Teknoloji Yönetim Derneği’nin ortaklaşa olarak Tahran’da düzenlediği “Üniversite Tabanlı Teknoloji Transferinde Yaşanan Zorluklar ve Fırsatlarla” ilgili uluslararası workshop’a katıldı.Devamı»

Kayseri OSB şirketlerine Teknopark, Teknoloji Transfer Ofisi ve Üniversite – Sanayi İşbirliği Hizmetleri tanıtılarak, başarılı örnekler üzerinden deneyim paylaşımı yapıldı.

 

İsteyen tüm girişimcilerin ve girişimci adaylarının ücretsiz olarak katılabileceği bu etkinlik kendine has kuluçka modeli ile örnek gösterilen Erciyes Teknopark Sera Kuluçka Merkezi’nde her perşembe günü düzenleniyor olacak. 
 

Erciyes Teknopark Erciyes Teknoloji Transfer Ofisi tarafından firmaların devlet desteklerinden daha fazla oranda yararlanabilmesini sağlamak amacıyla “TEYDEB Destekleri” konulu eğitim düzenledi. 

Erciyes Teknopark Yönetim Kurulu Başkan Vekili Prof.Dr.Mahmut Doğan ve Erciyes Teknopark Genel Müdürü Bilgin Yazlık Kayseri Ticaret Odası'nı yeni hizmet binasında ziyaret etti.

 


 

Projeyi, öğrencisi Emre Aydın ile geliştiren ERÜ Kayseri Meslek Yüksekokulu Elektronik Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Osman Özsoy, yaptığı açıklamada, Resmi Gazete'de sokak aydınlatmasında tasarruf tedbiri alınacağına dair gördükleri yönetmelik değişikliğinin ardından böyle bir proje hazırlamaya karar verdiklerini söyledi.

  

ETTOMAG Dergisi'nin 4.Sayısı Yayında

Erciyes Teknoloji Transfer Ofisi'nin yayını ETTOMAG Dergisi'nin 4.sayısı sizlerle

 

 

Erciyes Teknopark Yerleşkesi  Tekno 3 Binası
2. Kat No: 28
38039, Melikgazi/Kayseri
 

www.erciyestto.com
+90 352 224 81 12 – 13

This email was sent to <<Email Address>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Erciyes Teknopark · Yeni Mahalle Aşık Veysel Bul. · Tekno-2 No:67 · KAYSERİ 38039 · Turkey

Email Marketing Powered by Mailchimp