Copy
Erciyes Teknoloji Transfer Ofisi'nin Aylık E-Bültenidir
Follow on Twitter Friend of Facebook


AB Parlamentosu Parlamenterleri ve Avrupa Birliği Delegasyonu Temsilcileri Erciyes Teknoparkı Ziyaret Etti
 

Avrupa Parlamentosu Parlamenterleri ve Avrupa Birliği delegasyonu temsilcileri Erciyes Teknopark Bölgesel Yenilikçilik Merkezi projesi kapsamında yapımı tamamlanan binayı yerinde görmek ve proje kapsamında yapılan çalışmalar hakkında bilgi almak için Erciyes Teknopark’ı ziyaret etti. Devamı »Sera Kuluçka Merkezi’nin Düzenlediği Etkinlikle Dijital Oyun Dünyasının Kapıları Aralandı
 

 

Kendine has kuluçka modeli ile örnek gösterilen Erciyes Teknopark Sera Kuluçka Merkezi’de, bölgede yine bir ilke imza atarak oyun sektörünün detaylı biçimde analiz edildiği etkinlikte konunun meraklılarını OYUNDER ekibinden Tansu Kendirli ile buluşturdu.Devamı »

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi'nde Erciyes Teknopark, Erciyes Teknoloji Transfer Ofisi ve SERA Kuluçka Merkezi'nin verdiği hizmetler anlatıldı.

 

Yapılan ziyarette Erciyes Teknoloji Transfer Ofisi modül sorumluları yaptığı faaliyetlerin sunumunu gerçekleştirdi. 
 

Erciyes Üniversitesi öğrencileri ve mezunları TÜBİTAK 2238 Girişimcilik ve Yenilikçilik Yarışması’nda üstün başarı göstererek aşağıdaki alanlarda 4 ödül birden kazandı. 
ETTOMAG Üçüncü Sayı Sizlerle...

Erciyes Teknoloji Transfer Ofisi Dergisi ETTOMAG'in üçüncü sayısı sizlerle...


 

2237 Proje Eğitimi Etkinliklerini Destekleme Programı kapsamında Fen ve Mühendislik Bilimlerindeki akademisyenlerimiz Erciyes Teknopark'ta üç gün boyunca devam eden eğitim programlarını tamamladılar. 

ERCİYES TEKNOPARK A.Ş. ve TÜRKSAT A.Ş. işbirliğinde ortak ürün ve kabiliyetlerin geliştirilmesi amacıyla aşağıdaki çalışma alanları belirlenmiştir.

Erciyes Teknopark Yerleşkesi  Tekno 3 Binası
2. Kat No: 28
38039, Melikgazi/Kayseri
 

www.erciyestto.com
+90 352 224 81 12 – 13

This email was sent to <<Email Address>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Erciyes Teknopark · Yeni Mahalle Aşık Veysel Bul. · Tekno-2 No:67 · KAYSERİ 38039 · Turkey

Email Marketing Powered by Mailchimp