Copy
Erciyes Teknoloji Transfer Ofisi'nin Aylık E-Bültenidir
Follow on Twitter Friend of Facebook


Yine Birinciyiz
 

Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Performans Endeksine göre “Gelişmekte Olan Teknoloji Geliştirme Bölgeleri” kategorisinde Erciyes Teknopark yine birinci oldu.Devamı »Hızlı Prototipleme Atölyesi Lab Erciyes Açıldı!

Erciyes Teknopark yerleşkesi Teknopark 4 bina girişinde açılan “LAB Erciyes Hızlı Prototipleme Atölyesi’nde”, girişimciler ürünlerinin prototipini güvenli ve hızlı bir şekilde üretip test etme şansını yakalayabilecekler.Devamı »

Erciyes Teknopark Erciyes Melek Yatırım Ağı (ERBAN) tarafından “The Technology Showcase/Yatırımcı Girişimci Buluşması” etkinliği gerçekleştirildi.
 

 

Erciyes Teknopark’ın yürüttüğü Kayseri’nin ilk, Türkiye’nin ise ikinci yazılım kümesi olan Ettosoft Yazılım Kümesi firmaları ile yazılım/donanım alanında çalışmalar yapmakta olan akademisyenler Speed Networking etkinliğinde bir araya geldiler 
 

Sera Kuluçka Merkezi’nde gerçekleştirilen “Girişimcilikte Adım Adım Fon Bulma” semineriyle girişimci adaylarına kamusal fonlama sistemi, teknoparktaki vergi avantajları, kira indirimi ve melek yatırım ağı anlatıldı.
  
Erciyes Teknopark, ARDEB SOBAG Tecrübe Paylaşımı Seminerlerine Devam Ediyor

Erciyes Teknopark Erciyes Teknoloji Transfer Ofisi tarafından Erciyes Üniversitesi 15 Temmuz Yerleşkesi Edebiyat Fakültesi’nde ARDEB (Araştırma Destek Programları Başkanlığı) SOBAG (Sosyal ve Beşeri Bilimler Araştırma Destek Gurubu) tecrübe paylaşımı etkinliği düzenlendi.
 


 

Erciyes Üniversitesi’nin araştırmacı üniversite sıfatına sahip girişimci ve yenilikçi bir üniversite olduğunu kaydeden Rektör Prof. Dr. Muhammet Güven, üniversitelerinin ana ortağı olduğu Erciyes Teknopark’ın bu yıl ikinci defa aldığı birincilik ödülü hakkında değerlendirmelerde bulundu.
  

Erciyes Teknopark ailesi olarak yeni yılınızı en içten dileklerimizle kutlar, sağlık, mutluluk ve huzur dolu nice yıllar dileriz

Erciyes Teknopark Yerleşkesi  Tekno 3 Binası
2. Kat No: 28
38039, Melikgazi/Kayseri
 

www.erciyestto.com
+90 352 224 81 12 – 13

This email was sent to <<Email Address>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Erciyes Teknopark · Yeni Mahalle Aşık Veysel Bul. · Tekno-2 No:67 · KAYSERİ 38039 · Turkey

Email Marketing Powered by Mailchimp