Copy
Erciyes Teknoloji Transfer Ofisi'nin Aylık E-Bültenidir
Follow on Twitter Friend of Facebook


Erciyes Üniversitesi Kendisine Ait Faydalı Model Tescilini İhale Yoluyla Lisansladı

Erciyes Üniversitesi patentlerinden, buluşçusu Erciyes Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Bölümü Öğretim Üyesi Prof.Dr.Ahmet Ülgen olan “Plazmalı Sterilizasyon Cihazı“ adlı faydalı model belgeli teknolojiyi, araştırma ve geliştirme yapan özel sektör firmasına lisansladı.Devamı»
ISIF'17'de ETTO, Erciyes Üniversitesi Patentiyle İki Ödül Kazandı


Bu yıl ikincisi düzenlenen İstanbul Uluslararası Buluş Fuarı’na (ISIF’17) üç patentli buluşuyla katılan Erciyes Teknopark Erciyes Teknoloji Transfer Ofisi, biri altın madalya, diğeri WIPO (World Intellectual Property Organization) özel ödülü olmak üzere iki ödül kazandı.Devamı»

Savunma Sanayi Müsteşarlığı, Erciyes Teknopark, Teknopark İstanbul işbirliğiyle,  “Milli Güç Çalıştayı” 20-21 Nisan 2017 tarihlerinde, Kayseri Ommer Hotel'de düzenlenecektir.

 

 

Kayseri Şeker Fabrikası Ar-Ge Merkezi personeline yönelik olarak düzenlenen ve iki boyunca süren uygulamalı Horizon 2020 eğitimimizi tamamladık. 
 

Kayseri'den Türkiye'yi Taşıyor

2006’da yaptığı yazılım ile adeta Türkiye’yi taşıyan Biletall.com firmasının CEO’su Yaşar Çelik, on yıllık başarısı ile, "Anadolu’da girişimcilik olmaz" ön yargısını kırmayı başardı. 

Üniversite Öğrencilerini Tübitak Lisans Destekleri Programı Hakkında Bilgilendiriyoruz

2017 yılı 1.Dönem 2209 A ve 2209 B çağrılarına yönelik olarak TÜBİTAK lisans destekleri programı ile ilgili detaylı bilgilendirme yapmak için Erciyes Üniversitesi lisans bölümlerinde bulunan 1273 katılımcının yer aldığı toplam 25 etkinlik düzenlenmiş olup bu tarihe kadar 48 üniversite öğrencisinin projesine birebir danışmanlık yaptık.

 


 

Yeni Sınai Mülkiyet Kanunu ile Patent Sisteminde Meydana Gelen Değişikliklerden Haberdar Mısınız?

10 Ocak 2017 tarihli Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren 6769 sayılı “Sınai Mülkiyet Kanunu” nun patent sisteminde meydana getirdiği değişikliklerle ilgili sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

 

Kapadokya Üniversite Sanayi İşbirliği Çalıştayı'17

Kapadokya Üniversite Sanayi İşbirliği Çalıştayı 11-12 Mayıs 2017 tarihleri arasında Ürgüp'te düzenlenecek.

 

 

 

Erciyes Teknopark Yerleşkesi  Tekno 3 Binası
2. Kat No: 28
38039, Melikgazi/Kayseri
 

www.erciyestto.com
+90 352 224 81 12 – 13

This email was sent to <<Email Address>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Erciyes Teknopark · Yeni Mahalle Aşık Veysel Bul. · Tekno-2 No:67 · KAYSERİ 38039 · Turkey

Email Marketing Powered by Mailchimp