Copy
Pátá sezóna Loreta Golf Clubu Pyšely právě začíná...!
View this email in your browser
Vážení členové,

po nebývale chladné zimě si jaro pospíšilo a ukončilo naše trápení. Pátá sezóna na Loretě tak může začít rekordně brzy. Již v pátek 3. března 2017 pro Vás otevřeme osmnáct jamek na letní greeny, tréninkové plochy a restauraci. Níže najdete aktuální informace ke startu sezóny.

Jarní bonus pro členy Swing a Swing PLUS
Díky brzkému jaru si můžete plně vychutnat Váš jarní bonus v podobě hry za 50% až do 10.4.2017.

Členské karty ČGF
Od pondělí 6.3. budou na recepci k vyzvednutí členské karty. V této první várce budou všichni členové, kteří uhradili příspěvky na rok 2017 do 20.1.2017.

Poplatky 2017
Pokud jste tak ještě neučinili, budu samozřejmě velmi rád, stanete-li se i v roce 2017 členy Loreta Golf Clubu Pyšely. Již nemusíte vyplňovat přihlášku. Stačí jen zaslat příslušnou částku na č.ú.: 107-1786240237/0100. Jako variabilní symbol pro platbu použijte Vaše rodné číslo bez lomítka. Do poznámky k platbě uveďte prosím Vaše celé jméno.
Pošlete nám členský příspěvek ještě dnes, nebo jej uhraďte přímo na recepci a již v pátek můžete hrát na Loretě se slevou 50%!

Turnaje Swing Cup 2017
Anketa Hřiště roku - poslední šance
Děkuji Vám za hlasy v anketě Golf Digest o Hřiště roku 2016, ve které obhajujeme loňské prvenství. Do 15.3. můžete stále hlasovat. Pokud se Vám na Loretě líbí, budu rád za Vaši podporu.

Puzzle Golf Academy Loreta
S angažmá trenérky Barbory Vejlupkové přichází tandem trenérů Jakub Važanský a Barbora Vejlupková s novým, celostním konceptem výuky golfu. Pod značkou Puzzle Golf Academy Loreta dostanete klíč k jedinečné skládačce golfových dovedností. Díky nim posunete svou výkonnost na vyšší úroveň a golf Vás bude bavit, jako nikdy před tím. Akademie bude mimo jiné pořádat pravidelné bezplatné semináře, turnaje pro klienty a tradiční dětskou Čau Čau Tour pro juniory. 
Bližší informace dostanete již brzy! 

Nový shop pod značkou GolfProfi
Do roku 2017 vstupujeme s novým generálním dodavatelem shopu na Loretě. Nabídka zboží tak dozná určité změny, kdy vlajkovou lodí bude populární značka Under Armour. Těšit se můžete i na novou, originální kolekci zboží s logem Loreta Golf Clubu Pyšely.

Mistrovství LGCPY na jamky 2017
Prosím všechny zájemce i zájemkyně o účast v Mistrovství LGCPY ve hře na jamky o potvrzení Vašeho zájmu o účast v soutěži na email pilat@loretagolf.cz do 20.3. Vzhledem k nízkému zájmu o soutěž v minulých letech, se následně pokusíme přijít s dostatečně atraktivním formátem turnaje.

Přečtěte si minulé novinky
Možná Vám unikly minulé golfové novinky, které byly zaměřené především na klubové akce, které jsme pro Vás připravili na rok 2017. Mimo jiné zde najdete informace k výjezdní členské tour. Přečtěte si novinky zde.

Přeji Vám březen plný slunce, golfu a hlavně radost ze hry v celém roce 2017. 

S pozdravem,

Jirka Novosad

manager & club secretary
mobile: +420 777 345 913
e-mail:   novosad@loretagolf.cz
web:       www.loretagolf.cz
fb:          www.facebook.com/Loreta.Golf
Copyright © 2017 Loreta invest, a.s., All rights reserved.

Our mailing address is:
novosad@loretagolf.cz

Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list

 


This email was sent to <<Email Address>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Loret Golf Club Pyšely · Šibeníční 520 · Pyšely 25167 · Czech Republic

Email Marketing Powered by Mailchimp