אם המידעון מוצג בצורה לא תקינה לחצו כאן
שלום לתומכות ותומכי עמותת סיכוי,

אנחנו מתרגשים לעדכן שבימים אלה מסתיימות ההכנות האחרונות לכנס עושים שינוי - ייצוג הערבים בתקשורת העברית שיתקיים ביום שני ה-3/4 באוניברסיטת תל אביב, ועכשיו אנחנו יכולים סוף סוף לחלוק איתכם את תוכנית הכנס המלאה ולהזמין אתכם להיות הראשונים להירשם. הכנס הזה הוא נקודת ציון חשובה במהלך שלנו לקידום ייצוג שוויוני של האזרחים הערבים בתקשורת. לאחר שנה אינטנסיבית מאוד של מאבק בהדרה של האזרחים הערבים מערוצי הטלוויזיה והרדיו המרכזיים, שנה שבה הגענו להישגים משמעותיים אבל גם התמודדנו עם מציאות קשה של הדרה עמוקה ומושרשת, ברור לנו שהאתגר של ייצוג שוויוני דורש שילוב כוחות.

זו הסיבה שאנחנו מכנסים לראשונה מגוון רחב של אנשי תקשורת, חוקרים ואקטיביסטים, ערבים ויהודים, לדיון מעמיק, ובו זמנית מעשי מאוד. ביחד נתמודד עם השאלה הקריטית שעומדת מולנו: איך מנצחים את ההדרה.

אז מי יהיה שם? ביחד איתנו יקחו חלק בכנס ד"ר דניאל דור, ראש החוג לתקשורת באוניברסיטת תל אביב; סוהיר נחאס, חברת מועצת הראשות השניה; נורית קנטי, עורכת "מה בוער" בגל"צ; עלי ואקד, מנהל ערוץ i24news בערבית; דרור זרסקי, עורך "לונדון את קירשנבאום" בערוץ 10; ח'ולוד מסאלחה, חוקרת במרכז איעלם; ערן זינגר, כתב לענייני ערבים - רשת ב'; הישאם נפאע, עורך העיתון אל-איתיחאד; אורן פרסיקו מאתר העין השביעית, וד"ר ענת באלינט, החוג לתקשורת באוניברסיטת תל אביב, ועוד...

הצטרפו אלינו!

להרשמה: bit.ly/Shinuy2017reg

לתוכניה המלאה: www.sikkuy.org.il/osim_shinuy

לאירוע בפייסבוק: bit.ly/Shinuy2017

בברכה,
עידן רינג ואמג'ד שביטה
מנהלי פרויקט הייצוג התקשורתי
עמותת סיכוי
לחצו להגדלה
לתרומה לסיכוי עכשיו לחצו -כאן-